» Categorii

Calculatoare    Calculatoare dataSPOT    Calculatoare brand    Laptop       Docking Station       Privacy filter    Netbook    Tablete       Manusi       Stylus    Sisteme Second Hand
Componente    Carcase    Procesoare    Placi de baza    Memorii    Hard disk    SSD    Unitati optice    Placi video    Placi de sunet    TV Tuner    Coolere    Ventilatoare       Fan controllere       Filtre de praf    Surse    Adaptoare
Periferice    Monitoare LED & LCD       Suporti       Multiplicatoare    Imprimante    Copiatoare    Scannere    Tablete grafice    Tastaturi    Mouse    Mouse pad    Presenter    Boxe    Casti    Microfoane    Camere web    UPS    AVR    Invertoare    Rack-uri    Docking Station-uri    Floppy drive    Carduri memorie    Card reader    Memorii flash USB
Gaming    Gamepad    Joystick    Volane    Console jocuri
Retelistica    Routere    Access point    Placi de retea    Switch    Adaptoare PoE    Antene    Powerline    Print servere    Patch panel    Camere de supraveghere    NAS    Rack    Modem    Switch KVM    Hub    Prize UTP    Cleste sertizare    Punch down tool    Adaptoare Bluetooth
Electronice    Telefoane    Televizoare LED & LCD       Ochelari 3D    Playere MP3    Media player    DVD Player    Videoproiectoare    Aparate foto digitale    Camere video    Modulatoare FM    GPS    Camere de bord    Reportofoane    Calculatoare de birou    Testere
Consumabile    CD    DVD    Discuri Blu-ray    Carcase CD, DVD    Dischete    Baterii    Acumulatori    Cartuse    Riboane    Drum unit    Print head    Toner    Cerneluri    Hartie    Cartele telefonice    Paste termoconductoare    Consumabile de curatat
Accesorii    Cabluri    Prelungitoare    Alimentatoare    Incarcatoare    Genti    Huse    Skin    Becuri NOU*    Lampi    Folii de protectie
Software    Sisteme de operare    Antivirus    Aplicatii    Jocuri
» Producatori

» Filtre de cautare
Cauta in categorie: - RON  
Rezultate pe pagina: 
Imagine
Informatii produs
 Qoltec Fiber Optic LC/UPC - FC/UPC G652D 5m
Cablu Qoltec Fiber Optic LC/UPC - FC/UPC G652D 5m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC/UPC Simplex
Al doilea set de conectori: 1 x FC/UPC Simplex
Lungime: 5 m
21.00 RON
la comanda
 Qoltec Fiber Optic FC/UPC - SC/APC G652D 5m
Cablu Qoltec Fiber Optic FC/UPC - SC/APC G652D 5m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x FC/UPC Simplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC/APC Simplex
Lungime: 5 m
21.00 RON
la comanda
 Qoltec Fiber Optic FC/UPC - SC/UPC G652D 5m
Cablu Qoltec Fiber Optic FC/UPC - SC/UPC G652D 5m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x FC/UPC Simplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC/UPC Simplex
Lungime: 5 m
21.00 RON
la comanda
 Qoltec Fiber Optic LC/UPC - SC/APC G652D 3m
Cablu Qoltec Fiber Optic LC/UPC - SC/APC G652D 3m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC/UPC Simplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC/APC Simplex
Lungime: 3 m
21.00 RON
la comanda
 Gembird CC-HDMI-DVI-10
Cablu Gembird CC-HDMI-DVI-10
Tip cablu: HDMI-DVI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI male
Al doilea set de conectori: 1 x 18+1 pin DVI-D single link male
Lungime: 3 m
22.00 RON
pe stocul furnizorului
 Akasa Proslim
Cablu Akasa Proslim
Tip cablu: Serial ATA 3.0
Rata de transfer: 6 Gbps
Primul set de conectori: 1 x S-ATA III male
Al doilea set de conectori: 1 x S-ATA III male
Lungime: 0.15 m
22.00 RON
pe stocul furnizorului
 Akasa Proslim
Cablu Akasa Proslim
Tip cablu: Serial ATA 3.0
Rata de transfer: 6 Gbps
Primul set de conectori: 1 x S-ATA III male
Al doilea set de conectori: 1 x S-ATA III male
Lungime: 0.15 m
22.00 RON
pe stocul furnizorului
 Gembird CC-PPVGA-10-B
Cablu Gembird CC-PPVGA-10-B
Tip cablu: monitor VGA
Primul set de conectori: 1 x D-sub HD15 male
Al doilea set de conectori: 1 x D-sub HD15 male
Lungime: 3 m
22.00 RON
pe stocul furnizorului
 Gembird CC-OPT-3M
Cablu Gembird CC-OPT-3M
Tip cablu: optic
Primul set de conectori: 1 x Toslink
Al doilea set de conectori: 1 x Toslink
Lungime: 3 m
22.00 RON
pe stocul furnizorului
 Assmann AK-330114-050-S
Cablu Assmann AK-330114-050-S
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 5 m
22.00 RON
pe stocul furnizorului
 Qoltec 27601
Cablu Qoltec 27601
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 2 m
22.00 RON
pe stocul furnizorului
 Tracer Cable miniHDMI 1.4v
Cablu Tracer Cable miniHDMI 1.4v
Tip cablu: HDMI - mini HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin mini HDMI type C male
Lungime: 1.8 m
22.00 RON
la comanda
 Delock Cable USB micro B female > 2 x USB micro-B male 20.5 cm
Cablu Delock Cable USB micro B female > 2 x USB micro-B male 20.5 cm
Tip cablu: Splitter micro USB
Primul set de conectori: 2 x micro USB type B female
Al doilea set de conectori: 2 x micro USB type B male
Lungime: 0.205 m
22.00 RON
la comanda
 Delock Cable USB2.0 -A male to USB- micro B male 1m
Cablu Delock Cable USB2.0 -A male to USB- micro B male 1m
Tip cablu: Adaptor micro USB type B - USB
Primul set de conectori: 1 x micro USB 2.0 type B male
Al doilea set de conectori: 1 x USB 2.0 type A male
Lungime: 1 m
22.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Cable USB-A male > USB micro-B male angled 90 left / right
Cablu Delock Cable USB-A male > USB micro-B male angled 90 left / right
Tip cablu: Adaptor USB - micro USB type B
Primul set de conectori: 1 x USB 2.0 type A female
Al doilea set de conectori: 1 x micro USB 2.0 type B female
Lungime: 1 m
22.00 RON
la comanda
 Delock SATA cable 6 Gb/s 20 cm straight / straight metal purple Premium
Cablu Delock SATA cable 6 Gb/s 20 cm straight / straight metal purple Premium
Tip cablu: SATA III
Rata de transfer: 6 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x SATA 7 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x SATA 7 pin male
Lungime: 0.2 m
22.00 RON
la comanda
 Delock SATA cable 6 Gb/s 10 cm down / straight metal purple Premium
Cablu Delock SATA cable 6 Gb/s 10 cm down / straight metal purple Premium
Tip cablu: SATA III
Rata de transfer: 6 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x SATA 7 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x SATA 7 pin male
Lungime: 0.1 m
22.00 RON
la comanda
 Bachmann Power adapter cord (C14 male to Schuko female)
Cablu Bachmann Power adapter cord (C14 male to Schuko female)
Tip cablu: Adaptor alimentare
Primul set de conectori: 1 x schuko female
Al doilea set de conectori: 1 x C14 male
Lungime: 1.8 m
22.00 RON
pe stoc
 Equip 119342
Cablu Equip 119342
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 2 m
22.00 RON
pe stocul furnizorului
 Gembird CC-HDMI4-W-6
Cablu Gembird CC-HDMI4-W-6
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 1.8 m
22.00 RON
pe stocul furnizorului

magazin online de calculatoare magazin online,componente magazin online,arad magazin online,second hand magazin online,secondhand magazin online,Cabluri magazin online,Cablu magazin online,Producator magazin online,Model magazin online,Cod magazin online,Tip cablu magazin online,Rata de transfer magazin online,Primul set de conectori magazin online,Al doilea set de conectori magazin online,Lungime magazin online,Culoare magazin online,Caracteristici speciale magazin online,Altele magazin online,Web

» Info center    

 
» Continutul cosului
Nu aveti produse in cos.
Click pe
» Comentarii produse

0 comentarii
» Newsletter

Profita de cele mai bune oferte! Aboneaza-te la newsletterul dataSPOT!