Fă-ți cumpărăturile în siguranță de pe dataSPOT. Crează un cont
Home
» Categorii

Calculatoare    Calculatoare dataSPOT    Calculatoare brand    Laptop       Docking Station       Privacy filter    Netbook    Tablete       Manusi       Stylus    Sisteme Second Hand
Componente    Carcase    Procesoare    Placi de baza    Memorii    Hard disk    SSD    Unitati optice    Placi video    Placi de sunet    TV Tuner    Coolere    Ventilatoare       Fan controllere       Filtre de praf    Surse    Adaptoare
Periferice    Monitoare LED & LCD       Suporti       Multiplicatoare    Imprimante    Copiatoare    Scannere    Tablete grafice    Tastaturi    Mouse    Mouse pad    Presenter    Boxe    Casti    Microfoane    Camere web    UPS    AVR    Invertoare    Rack-uri    Docking Station-uri    Floppy drive    Carduri memorie    Card reader    Memorii flash USB
Gaming    Gamepad    Joystick    Volane    Console jocuri
Retelistica    Routere    Access point    Placi de retea    Switch    Adaptoare PoE    Antene    Powerline    Print servere    Patch panel    Camere de supraveghere    NAS    Rack    Modem    Switch KVM    Hub    Prize UTP    Cleste sertizare    Punch down tool    Adaptoare Bluetooth
Electronice    Telefoane    Televizoare LED & LCD       Ochelari 3D    Playere MP3    Media player    DVD Player    Videoproiectoare    Aparate foto digitale    Camere video    Modulatoare FM    GPS    Camere de bord    Reportofoane    Calculatoare de birou    Testere
Consumabile    CD    DVD    Discuri Blu-ray    Carcase CD, DVD    Dischete    Baterii    Acumulatori    Cartuse    Riboane    Drum unit    Print head    Toner    Cerneluri    Hartie    Cartele telefonice    Paste termoconductoare    Consumabile de curatat
Accesorii    Cabluri    Prelungitoare    Alimentatoare    Incarcatoare    Genti    Huse    Skin    Becuri NOU*    Lampi    Folii de protectie
Software    Sisteme de operare    Antivirus    Aplicatii    Jocuri
» Producatori

» Filtre de cautare
Cauta in categorie: - RON  
Rezultate pe pagina: 
Imagine
Informatii produs
 ART KABHD OEM-36
Cablu ART KABHD OEM-36
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 15 m
133.00 RON
la comanda
 Unitek USB 3.1 Type-C to DisplayPort
Cablu Unitek USB 3.1 Type-C to DisplayPort
Tip cablu: Adaptor USB Type-C - USB
Primul set de conectori: 1 x USB 3.0 type C male
Al doilea set de conectori: 1 x 20 pin DisplayPort male
Lungime: 1.8 m
133.00 RON
pe stoc
 Nexans LANmark FO LC-LC duplex 1m
Cablu Nexans LANmark FO LC-LC duplex 1m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC Duplex
Lungime: 1 m
137.00 RON
la comanda
 LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 30m
Cablu LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 30m
Tip cablu: S/FTP cat. 6A - patchcord
Rata de transfer: 10 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 30 m
139.00 RON
pe stocul furnizorului
 LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 30m
Cablu LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 30m
Tip cablu: S/FTP cat. 6A - patchcord
Rata de transfer: 10 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 30 m
139.00 RON
la comanda
 ART KABHD OEM-36OP
Cablu ART KABHD OEM-36OP
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 15 m
146.00 RON
la comanda
 RaidSonic HDMI to VGA Adapter
Cablu RaidSonic HDMI to VGA Adapter
Tip cablu: HDMI - VGA
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x VGA
149.00 RON
pe stocul furnizorului
 Nexans LANmark FO LC-SC duplex 2m
Cablu Nexans LANmark FO LC-SC duplex 2m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC Duplex
Lungime: 2 m
149.00 RON
la comanda
 Nexans LANmark FO LC-LC duplex 2m
Cablu Nexans LANmark FO LC-LC duplex 2m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC Duplex
Lungime: 2 m
149.00 RON
la comanda
 ATEN 2L-7D10H
Cablu ATEN 2L-7D10H
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 10 m
150.00 RON
la comanda
 Nexans LANmark FO SC-SC duplex 5m
Cablu Nexans LANmark FO SC-SC duplex 5m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x SC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC Duplex
Lungime: 5 m
150.00 RON
pe stocul furnizorului
 Gembird CC-HDMI4-20M
Cablu Gembird CC-HDMI4-20M
Tip cablu: HDMI 1.4
Rata de transfer: 10 Gbps
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 20 m
152.00 RON
pe stoc
 AMP Patch Cable Cat.6 UTP 10m
Cablu AMP Patch Cable Cat.6 UTP 10m
Tip cablu: UTP cat. 6 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 10 m
152.00 RON
la comanda
 Gembird UPC-5004E-SO/100C
Cablu Gembird UPC-5004E-SO/100C
Tip cablu: UTP cat. 5E
Lungime: 100 m
159.00 RON
pe stocul furnizorului
 AMP Patch Cable 50/125 FO LC/LC 5m
Cablu AMP Patch Cable 50/125 FO LC/LC 5m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC Duplex
Lungime: 5 m
159.00 RON
pe stocul furnizorului
 LogiLink Cable HDMI - HDMI 1.4
Cablu LogiLink Cable HDMI - HDMI 1.4
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 15 m
160.00 RON
pe stocul furnizorului
 Nexans LANmark FO LC-LC duplex 3m
Cablu Nexans LANmark FO LC-LC duplex 3m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC Duplex
Lungime: 3 m
160.00 RON
la comanda
 Nexans LANmark FO LC-SC duplex 5m
Cablu Nexans LANmark FO LC-SC duplex 5m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC Duplex
Lungime: 5 m
164.00 RON
pe stocul furnizorului
 LogiLink Patchcord S/FTP Cat.7 PrimeLine 50m
Cablu LogiLink Patchcord S/FTP Cat.7 PrimeLine 50m
Tip cablu: S/FTP cat. 7 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 50 m
165.00 RON
pe stocul furnizorului
 AMP Patch Cable 50/125 FO LC/LC 2m
Cablu AMP Patch Cable 50/125 FO LC/LC 2m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC Duplex
Lungime: 2 m
166.00 RON
la comanda

magazin online de calculatoare magazin online,componente magazin online,arad magazin online,second hand magazin online,secondhand magazin online,Cabluri magazin online,Cablu magazin online,Producator magazin online,Model magazin online,Cod magazin online,Tip cablu magazin online,Rata de transfer magazin online,Primul set de conectori magazin online,Al doilea set de conectori magazin online,Lungime magazin online,Culoare magazin online,Caracteristici speciale magazin online,Altele magazin online,Web

» Continutul cosului
Nu aveti produse in cos.
Click pe
» Comentarii produse

0 comentarii
» Newsletter

Profita de cele mai bune oferte! Aboneaza-te la newsletterul dataSPOT!