» Categorii

Calculatoare    Calculatoare dataSPOT    Calculatoare brand    Laptop       Docking Station       Privacy filter    Netbook    Tablete       Manusi       Stylus    Sisteme Second Hand
Componente    Carcase    Procesoare    Placi de baza    Memorii    Hard disk    SSD    Unitati optice    Placi video    Placi de sunet    TV Tuner    Coolere    Ventilatoare       Fan controllere       Filtre de praf    Surse    Adaptoare
Periferice    Monitoare LED & LCD       Suporti       Multiplicatoare    Imprimante    Copiatoare    Scannere    Tablete grafice    Tastaturi    Mouse    Mouse pad    Presenter    Boxe    Casti    Microfoane    Camere web    UPS    AVR    Invertoare    Rack-uri    Docking Station-uri    Floppy drive    Carduri memorie    Card reader    Memorii flash USB
Gaming    Gamepad    Joystick    Volane    Console jocuri
Retelistica    Routere    Access point    Placi de retea    Switch    Adaptoare PoE    Antene    Powerline    Print servere    Patch panel    Camere de supraveghere    NAS    Rack    Modem    Switch KVM    Hub    Prize UTP    Cleste sertizare    Punch down tool    Adaptoare Bluetooth
Electronice    Telefoane    Televizoare LED & LCD       Ochelari 3D    Playere MP3    Media player    DVD Player    Videoproiectoare    Aparate foto digitale    Camere video    Modulatoare FM    GPS    Camere de bord    Reportofoane    Calculatoare de birou    Testere
Consumabile    CD    DVD    Discuri Blu-ray    Carcase CD, DVD    Dischete    Baterii    Acumulatori    Cartuse    Riboane    Drum unit    Print head    Toner    Cerneluri    Hartie    Cartele telefonice    Paste termoconductoare    Consumabile de curatat
Accesorii    Cabluri    Prelungitoare    Alimentatoare    Incarcatoare    Genti    Huse    Skin    Becuri NOU*    Lampi    Folii de protectie
Software    Sisteme de operare    Antivirus    Aplicatii    Jocuri
» Producatori

» Filtre de cautare
Cauta in categorie: - RON  
Rezultate pe pagina: 
Imagine
Informatii produs
 AMP Patch Cable 50/125 FO LC/LC 5m
Cablu AMP Patch Cable 50/125 FO LC/LC 5m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC Duplex
Lungime: 5 m
140.00 RON
la comanda
 Nexans LANmark 6 FTP Cat.6 10m
Cablu Nexans LANmark 6 FTP Cat.6 10m
Tip cablu: FTP cat. 6 - patchcord
Rata de transfer: 10Gb/s
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 10 m
140.00 RON
la comanda
 ART KABDP/HD 3M AL-OEM-93
Cablu ART KABDP/HD 3M AL-OEM-93
Tip cablu: DisplayPort - HDMI
Primul set de conectori: 1 x 20 pin DisplayPort male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 3 m
142.00 RON
pe stocul furnizorului
 AMP Patch Cable 50/125 FO LC/SC 5m
Cablu AMP Patch Cable 50/125 FO LC/SC 5m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC Duplex
Lungime: 5 m
142.00 RON
la comanda
 Delock Adapter mini Displayport 1.1 male > VGA / HDMI / DVI female Passive
Cablu Delock Adapter mini Displayport 1.1 male > VGA / HDMI / DVI female Passive
Tip cablu: Adaptor mini DisplayPort VGA / HDMI / DVI
Primul set de conectori: 1 x mini Displayport 20 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x VGA 15 pin female + 1 x HDMI-A 19 pin female + 1 x DVI-D (Single Link) 24+1 female
Lungime: 0.24 m
143.00 RON
la comanda
 Delock Adapter HDMI-A male > VGA female
Cablu Delock Adapter HDMI-A male > VGA female
Tip cablu: Adaptor HDMI VGA
Primul set de conectori: 1 x HDMI-A 19 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x VGA 15 pin female
Lungime: 0.15 m
143.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Adapter mini Displayport 1.1 male > VGA female + Audio + Power
Cablu Delock Adapter mini Displayport 1.1 male > VGA female + Audio + Power
Tip cablu: Adaptor mini Displayport VGA
Primul set de conectori: 1 x mini Displayport 20 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x VGA 15 pin female
Lungime: 0.21 m
143.00 RON
la comanda
 Apple HDMI - HDMI Cable 1.8m
Cablu Apple HDMI - HDMI Cable 1.8m
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 1.8 m
144.00 RON
la comanda
 RaidSonic HDMI to VGA Adapter
Cablu RaidSonic HDMI to VGA Adapter
Tip cablu: HDMI - VGA
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x VGA
144.00 RON
pe stocul furnizorului
 Intellinet Fiber optic SC-SC duplex 20m
Cablu Intellinet Fiber optic SC-SC duplex 20m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x SC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC Duplex
Lungime: 20 m
144.00 RON
la comanda
 Nexans LANmark FO LC-LC duplex 3m
Cablu Nexans LANmark FO LC-LC duplex 3m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC Duplex
Lungime: 3 m
144.00 RON
la comanda
 AMP Patch Cable Cat.5e F/UTP 15m
Cablu AMP Patch Cable Cat.5e F/UTP 15m
Tip cablu: F/UTP cat. 5E - patchcord
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 15 m
145.00 RON
la comanda
 RaidSonic micro HDMI to VGA Adapter
Cablu RaidSonic micro HDMI to VGA Adapter
Tip cablu: micro HDMI - VGA
Primul set de conectori: 1 x 19 pin micro HDMI type D male
Al doilea set de conectori: 1 x VGA
146.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Extension cable SVGA 15m male-female
Cablu Delock Extension cable SVGA 15m male-female
Tip cablu: Prelungitor VGA
Primul set de conectori: 1 x VGA 15 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x VGA 15 pin female
Lungime: 15 m
147.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Converter USB 2.0 male > Serial-TTL 3.5 mm 3 pin stereo jack 1.8 m (5 V)
Cablu Delock Converter USB 2.0 male > Serial-TTL 3.5 mm 3 pin stereo jack 1.8 m (5 V)
Tip cablu: Adaptor USB Jack 3.5 mm
Primul set de conectori: 1 x USB 2.0 Serial-TTL male
Al doilea set de conectori: 1 x stereo jack 3.5 mm 3 pin male
Lungime: 1.8 m
147.00 RON
la comanda
 Delock Delock cable Displayport -> HDMI
Cablu Delock Delock cable Displayport -> HDMI
Tip cablu: DisplayPort - HDMI
Primul set de conectori: 1 x 20 pin DisplayPort male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 5 m
148.00 RON
pe stocul furnizorului
 ednet 84484
Cablu ednet 84484
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 10 m
148.00 RON
pe stocul furnizorului
 LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 30m
Cablu LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 30m
Tip cablu: S/FTP cat. 6A - patchcord
Rata de transfer: 10 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 30 m
148.00 RON
pe stocul furnizorului
 LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 30m
Cablu LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 30m
Tip cablu: S/FTP cat. 6A - patchcord
Rata de transfer: 10 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 30 m
148.00 RON
pe stocul furnizorului
 Nexans LANmark FO LC-LC duplex 1m
Cablu Nexans LANmark FO LC-LC duplex 1m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC Duplex
Lungime: 1 m
148.00 RON
la comanda

magazin online de calculatoare magazin online,componente magazin online,arad magazin online,second hand magazin online,secondhand magazin online,Cabluri magazin online,Cablu magazin online,Producator magazin online,Model magazin online,Cod magazin online,Tip cablu magazin online,Rata de transfer magazin online,Primul set de conectori magazin online,Al doilea set de conectori magazin online,Lungime magazin online,Culoare magazin online,Caracteristici speciale magazin online,Altele magazin online,Web

» Info center    

 
dataspotcomputers
yahoo

dataspotservice
yahoo

» Continutul cosului
Nu aveti produse in cos.
Click pe
» Comentarii produse

0 comentarii
» Newsletter

Profita de cele mai bune oferte! Aboneaza-te la newsletterul dataSPOT!