» Categorii

Calculatoare    Calculatoare dataSPOT    Calculatoare brand    Laptop       Docking Station       Privacy filter    Netbook    Tablete       Manusi       Stylus    Sisteme Second Hand
Componente    Carcase    Procesoare    Placi de baza    Memorii    Hard disk    SSD    Unitati optice    Placi video    Placi de sunet    TV Tuner    Coolere    Ventilatoare       Fan controllere       Filtre de praf    Surse    Adaptoare
Periferice    Monitoare LED & LCD       Suporti       Multiplicatoare    Imprimante    Copiatoare    Scannere    Tablete grafice    Tastaturi    Mouse    Mouse pad    Presenter    Boxe    Casti    Microfoane    Camere web    UPS    AVR    Invertoare    Rack-uri    Docking Station-uri    Floppy drive    Carduri memorie    Card reader    Memorii flash USB
Gaming    Gamepad    Joystick    Volane    Console jocuri
Retelistica    Routere    Access point    Placi de retea    Switch    Adaptoare PoE    Antene    Powerline    Print servere    Patch panel    Camere de supraveghere    NAS    Rack    Modem    Switch KVM    Hub    Prize UTP    Cleste sertizare    Punch down tool    Adaptoare Bluetooth
Electronice    Telefoane    Televizoare LED & LCD       Ochelari 3D    Playere MP3    Media player    DVD Player    Videoproiectoare    Aparate foto digitale    Camere video    Modulatoare FM    GPS    Camere de bord    Reportofoane    Calculatoare de birou    Testere
Consumabile    CD    DVD    Discuri Blu-ray    Carcase CD, DVD    Dischete    Baterii    Acumulatori    Cartuse    Riboane    Drum unit    Print head    Toner    Cerneluri    Hartie    Cartele telefonice    Paste termoconductoare    Consumabile de curatat
Accesorii    Cabluri    Prelungitoare    Alimentatoare    Incarcatoare    Genti    Huse    Skin    Becuri NOU*    Lampi    Folii de protectie
Software    Sisteme de operare    Antivirus    Aplicatii    Jocuri
» Producatori

» Filtre de cautare
Cauta in categorie: - RON  
Rezultate pe pagina: 
Imagine
Informatii produs
 Gembird CC-HDMI4-15M
Cablu Gembird CC-HDMI4-15M
Tip cablu: HDMI 1.4
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI male
Lungime: 15 m
119.00 RON
pe stocul furnizorului
 Belkin F3Y021BF2M
Cablu Belkin F3Y021BF2M
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 2 m
119.00 RON
la comanda
 Digitalbox PREMIUM.LNK HDMI v1.4
Cablu Digitalbox PREMIUM.LNK HDMI v1.4
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 10 m
119.00 RON
la comanda
 Delock Cable USB 3.0 Extension, active 5 m
Cablu Delock Cable USB 3.0 Extension, active 5 m
Tip cablu: Prelungitor USB 3.0
Rata de transfer: 5 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x USB 3.0 type A male
Al doilea set de conectori: 1 x USB 3.0 type A female
Lungime: 5 m
119.00 RON
pe stoc
 Delock Adapter Displayport 1.2 male > VGA female black
Cablu Delock Adapter Displayport 1.2 male > VGA female black
Tip cablu: Adaptor DisplayPort VGA
Primul set de conectori: 1 x DisplayPort 20 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x VGA 15 pin female
Lungime: 0.22 m
120.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Adapter mini Displayport 1.2 male > VGA female Passive
Cablu Delock Adapter mini Displayport 1.2 male > VGA female Passive
Tip cablu: Adaptor mini DisplayPort VGA
Primul set de conectori: 1 x mini DisplayPort 20 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x VGA 15 pin female
Lungime: 0.2 m
120.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Adapter mini Displayport 1.2 male > DVI female 4K Active
Cablu Delock Adapter mini Displayport 1.2 male > DVI female 4K Active
Tip cablu: Adaptor mini DisplayPort DVI
Primul set de conectori: 1 x mini Displayport 20 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x DVI-I 24+5 pin female
Lungime: 0.2 m
122.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Adapter MHL Micro USB 5 pin male > High Speed HDMI female + USB Micro-B female
Cablu Delock Adapter MHL Micro USB 5 pin male > High Speed HDMI female + USB Micro-B female
Tip cablu: Adaptor micro USB HDMI / micro USB
Primul set de conectori: 1 x micro USB type B 5 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x HDMI A 19 pin female + 1 x micro USB type B female
Lungime: 0.15 m
122.00 RON
pe stocul furnizorului
 Nexans LANmark FO LC-LC duplex 1m
Cablu Nexans LANmark FO LC-LC duplex 1m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC Duplex
Lungime: 1 m
122.00 RON
la comanda
 Delock Cable MHL 11 pin male (Samsung S3, S4, S5)
Cablu Delock Cable MHL 11 pin male (Samsung S3, S4, S5)
Tip cablu: MHL male - HDMI male - micro USB
Primul set de conectori: MHL male
Al doilea set de conectori: HDMI male
Lungime: 1.5 m
123.00 RON
la comanda
 Nexans LANmark FO LC-SC duplex 1m
Cablu Nexans LANmark FO LC-SC duplex 1m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC Duplex
Lungime: 1 m
123.00 RON
pe stocul furnizorului
 RaidSonic miniDP to HDMI 4K2 Adapter
Cablu RaidSonic miniDP to HDMI 4K2 Adapter
Tip cablu: mini DisplayPort - HDMI
Primul set de conectori: 1 x 20 pin mini DisplayPort male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
124.00 RON
pe stocul furnizorului
 LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet
Cablu LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 10 m
125.00 RON
pe stocul furnizorului
 Qoltec Fiber Optic SC/APC - SC/APC G652D 90m
Cablu Qoltec Fiber Optic SC/APC - SC/APC G652D 90m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x SC/APC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC/APC Duplex
Lungime: 90 m
125.00 RON
la comanda
 ATEN 2L-7D02UH
Cablu ATEN 2L-7D02UH
Tip cablu: USB - HDMI
Primul set de conectori: 1 x USB 2.0 type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 1.8 m
126.00 RON
la comanda
 Delock Adapter Displayport 1.2 male > HDMI female 4K Active
Cablu Delock Adapter Displayport 1.2 male > HDMI female 4K Active
Tip cablu: Adaptor DisplayPort HDMI
Primul set de conectori: 1 x DisplayPort 20 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x HDMI-A 19 pin female
Lungime: 0.2 m
126.00 RON
pe stocul furnizorului
 Qoltec 50437
Cablu Qoltec 50437
Tip cablu: DisplayPort - HDMI
Primul set de conectori: 1 x 20 pin DisplayPort male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 3 m
126.00 RON
pe stocul furnizorului
 RaidSonic Display Port to HDMI 4K2K
Cablu RaidSonic Display Port to HDMI 4K2K
Tip cablu: DisplayPort - HDMI
Primul set de conectori: 1 x 20 pin DisplayPort male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
127.00 RON
pe stocul furnizorului
 AMP Patch Cable 50/125 FO ST/SC 2m
Cablu AMP Patch Cable 50/125 FO ST/SC 2m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x ST Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC Duplex
Lungime: 2 m
127.00 RON
la comanda
 Delock Adapter Displayport 1.2 male > DVI female 4K Active
Cablu Delock Adapter Displayport 1.2 male > DVI female 4K Active
Tip cablu: Adaptor DisplayPort DVI
Primul set de conectori: 1 x DisplayPort 20 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x DVI-I 24+5 pin female
Lungime: 0.2 m
128.00 RON
pe stocul furnizorului

magazin online de calculatoare magazin online,componente magazin online,arad magazin online,second hand magazin online,secondhand magazin online,Cabluri magazin online,Cablu magazin online,Producator magazin online,Model magazin online,Cod magazin online,Tip cablu magazin online,Rata de transfer magazin online,Primul set de conectori magazin online,Al doilea set de conectori magazin online,Lungime magazin online,Culoare magazin online,Caracteristici speciale magazin online,Altele magazin online,Web

» Info center    

 
dataspotcomputers
yahoo

dataspotservice
yahoo

» Continutul cosului
Nu aveti produse in cos.
Click pe
» Comentarii produse

0 comentarii
» Newsletter

Profita de cele mai bune oferte! Aboneaza-te la newsletterul dataSPOT!