» Categorii

Calculatoare    Calculatoare dataSPOT    Calculatoare brand    Laptop       Docking Station       Privacy filter    Netbook    Tablete       Manusi       Stylus    Sisteme Second Hand
Componente    Carcase    Procesoare    Placi de baza    Memorii    Hard disk    SSD    Unitati optice    Placi video    Placi de sunet    TV Tuner    Coolere    Ventilatoare       Fan controllere       Filtre de praf    Surse    Adaptoare
Periferice    Monitoare LED & LCD       Suporti       Multiplicatoare    Imprimante    Copiatoare    Scannere    Tablete grafice    Tastaturi    Mouse    Mouse pad    Presenter    Boxe    Casti    Microfoane    Camere web    UPS    AVR    Invertoare    Rack-uri    Docking Station-uri    Floppy drive    Carduri memorie    Card reader    Memorii flash USB
Gaming    Gamepad    Joystick    Volane    Console jocuri
Retelistica    Routere    Access point    Placi de retea    Switch    Adaptoare PoE    Antene    Powerline    Print servere    Patch panel    Camere de supraveghere    NAS    Rack    Modem    Switch KVM    Hub    Prize UTP    Cleste sertizare    Punch down tool    Adaptoare Bluetooth
Electronice    Telefoane    Televizoare LED & LCD       Ochelari 3D    Playere MP3    Media player    DVD Player    Videoproiectoare    Aparate foto digitale    Camere video    Modulatoare FM    GPS    Camere de bord    Reportofoane    Calculatoare de birou    Testere
Consumabile    CD    DVD    Discuri Blu-ray    Carcase CD, DVD    Dischete    Baterii    Acumulatori    Cartuse    Riboane    Drum unit    Print head    Toner    Cerneluri    Hartie    Cartele telefonice    Paste termoconductoare    Consumabile de curatat
Accesorii    Cabluri    Prelungitoare    Alimentatoare    Incarcatoare    Genti    Huse    Skin    Becuri NOU*    Lampi    Folii de protectie
Software    Sisteme de operare    Antivirus    Aplicatii    Jocuri
» Producatori

» Filtre de cautare
Cauta in categorie: - RON  
Rezultate pe pagina: 
Imagine
Informatii produs
 Intellinet Fiber optic LC-LC duplex 10m
Cablu Intellinet Fiber optic LC-LC duplex 10m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC Duplex
Lungime: 10 m
109.00 RON
la comanda
 Equip Fibre Optic LC-LC MM 20m
Cablu Equip Fibre Optic LC-LC MM 20m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Rata de transfer: 10 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC Duplex
Lungime: 20 m
110.00 RON
pe stocul furnizorului
 LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6 PIMF PrimeLine 30m
Cablu LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6 PIMF PrimeLine 30m
Tip cablu: S/FTP cat. 6 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 30 m
110.00 RON
pe stocul furnizorului
 LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6 PIMF PrimeLine 30m
Cablu LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6 PIMF PrimeLine 30m
Tip cablu: S/FTP cat. 6 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 30 m
110.00 RON
pe stocul furnizorului
 Qoltec Fiber Optic LC/UPC - SC/UPC 10m
Cablu Qoltec Fiber Optic LC/UPC - SC/UPC 10m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC/UPC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC/UPC Duplex
Lungime: 10 m
113.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Adapter mini Displayport 1.2 male > HDMI female 4K Passive
Cablu Delock Adapter mini Displayport 1.2 male > HDMI female 4K Passive
Tip cablu: Adaptor mini DisplayPort HDMI
Primul set de conectori: 1 x mini Displayport 20 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x HDMI-A 19 pin female
Lungime: 0.2 m
114.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Adapter DMS-59 male > 2 x HDMI female 20cm
Cablu Delock Adapter DMS-59 male > 2 x HDMI female 20cm
Tip cablu: Adaptor DMS-59 HDMI
Primul set de conectori: 1 x DMS-59 male
Al doilea set de conectori: 2 x HDMI 19 pin female
Lungime: 0.25 m
114.00 RON
la comanda
 Delock Cable ASUS Eee Pad 36 pin male > USB-A female OTG
Cablu Delock Cable ASUS Eee Pad 36 pin male > USB-A female OTG
Tip cablu: Adaptor USB ASUS
Primul set de conectori: 1 x 36 pin ASUS male
Al doilea set de conectori: 1 x USB 2.0 type A female
Lungime: 0.12 m
114.00 RON
la comanda
 Intellinet Fiber optic LC-LC duplex 5m
Cablu Intellinet Fiber optic LC-LC duplex 5m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC Duplex
Lungime: 5 m
114.00 RON
pe stocul furnizorului
 Gembird CC-PPVGA-30M-B
Cablu Gembird CC-PPVGA-30M-B
Tip cablu: monitor VGA
Primul set de conectori: 1 x D-sub HD15 male
Al doilea set de conectori: 1 x D-sub HD15 male
Lungime: 30 m
115.00 RON
pe stocul furnizorului
 Qoltec Fiber Optic SC/APC - SC/APC G652D 80m
Cablu Qoltec Fiber Optic SC/APC - SC/APC G652D 80m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x SC/APC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC/APC Duplex
Lungime: 80 m
115.00 RON
la comanda
 Lenovo HDMI to HDMI cable
Cablu Lenovo HDMI to HDMI cable
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 2 m
116.00 RON
la comanda
 Delock Adapter Displayport 1.2 male > DVI female 4K Passive
Cablu Delock Adapter Displayport 1.2 male > DVI female 4K Passive
Tip cablu: Adaptor DisplayPort DVI
Primul set de conectori: 1 x DisplayPort 20 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x DVI-I 24+5 pin female
Lungime: 0.2 m
116.00 RON
la comanda
 Delock Cable Displayport male > DVI 24+2 male 2 m
Cablu Delock Cable Displayport male > DVI 24+2 male 2 m
Tip cablu: Adaptor DisplayPort DVI
Rata de transfer: 10.8 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x DisplayPort 20 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x DVI-D (Dual Link) 24+1 male
Lungime: 2 m
116.00 RON
pe stocul furnizorului
 Gembird CC-DP-HDMI-7.5M
Cablu Gembird CC-DP-HDMI-7.5M
Tip cablu: DisplayPort - HDMI
Primul set de conectori: 1 x 20 pin DisplayPort male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 7.5 m
116.00 RON
pe stocul furnizorului
 AMP Patch Cable 50/125 FO LC/LC 3m
Cablu AMP Patch Cable 50/125 FO LC/LC 3m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC Duplex
Lungime: 3 m
116.00 RON
la comanda
 AMP Patch Cable 50/125 FO LC/LC 2m
Cablu AMP Patch Cable 50/125 FO LC/LC 2m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC Duplex
Lungime: 2 m
116.00 RON
pe stocul furnizorului
 Intellinet Fiber optic LC-ST duplex 10m
Cablu Intellinet Fiber optic LC-ST duplex 10m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x ST Duplex
Lungime: 10 m
116.00 RON
la comanda
 AMP Patch Cable 50/125 FO SC/SC 2m
Cablu AMP Patch Cable 50/125 FO SC/SC 2m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x SC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC Duplex
Lungime: 2 m
117.00 RON
pe stocul furnizorului
 Nexans LANmark 6 FTP Cat.6 10m
Cablu Nexans LANmark 6 FTP Cat.6 10m
Tip cablu: FTP cat. 6 - patchcord
Rata de transfer: 10Gb/s
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 10 m
117.00 RON
la comanda

magazin online de calculatoare magazin online,componente magazin online,arad magazin online,second hand magazin online,secondhand magazin online,Cabluri magazin online,Cablu magazin online,Producator magazin online,Model magazin online,Cod magazin online,Tip cablu magazin online,Rata de transfer magazin online,Primul set de conectori magazin online,Al doilea set de conectori magazin online,Lungime magazin online,Culoare magazin online,Caracteristici speciale magazin online,Altele magazin online,Web

» Info center    

 
dataspotcomputers
yahoo

dataspotservice
yahoo

» Continutul cosului
Nu aveti produse in cos.
Click pe
» Comentarii produse

0 comentarii
» Newsletter

Profita de cele mai bune oferte! Aboneaza-te la newsletterul dataSPOT!