» Categorii

Calculatoare    Calculatoare dataSPOT    Calculatoare brand    Laptop       Docking Station       Privacy filter    Netbook    Tablete       Manusi       Stylus    Sisteme Second Hand
Componente    Carcase    Procesoare    Placi de baza    Memorii    Hard disk    SSD    Unitati optice    Placi video    Placi de sunet    TV Tuner    Coolere    Ventilatoare       Fan controllere       Filtre de praf    Surse    Adaptoare
Periferice    Monitoare LED & LCD       Suporti       Multiplicatoare    Imprimante    Copiatoare    Scannere    Tablete grafice    Tastaturi    Mouse    Mouse pad    Presenter    Boxe    Casti    Microfoane    Camere web    UPS    AVR    Invertoare    Rack-uri    Docking Station-uri    Floppy drive    Carduri memorie    Card reader    Memorii flash USB
Gaming    Gamepad    Joystick    Volane    Console jocuri
Retelistica    Routere    Access point    Placi de retea    Switch    Adaptoare PoE    Antene    Powerline    Print servere    Patch panel    Camere de supraveghere    NAS    Rack    Modem    Switch KVM    Hub    Prize UTP    Cleste sertizare    Punch down tool    Adaptoare Bluetooth
Electronice    Telefoane    Televizoare LED & LCD       Ochelari 3D    Playere MP3    Media player    DVD Player    Videoproiectoare    Aparate foto digitale    Camere video    Modulatoare FM    GPS    Camere de bord    Reportofoane    Calculatoare de birou    Testere
Consumabile    CD    DVD    Discuri Blu-ray    Carcase CD, DVD    Dischete    Baterii    Acumulatori    Cartuse    Riboane    Drum unit    Print head    Toner    Cerneluri    Hartie    Cartele telefonice    Paste termoconductoare    Consumabile de curatat
Accesorii    Cabluri    Prelungitoare    Alimentatoare    Incarcatoare    Genti    Huse    Skin    Becuri NOU*    Lampi    Folii de protectie
Software    Sisteme de operare    Antivirus    Aplicatii    Jocuri
» Producatori

» Filtre de cautare
Cauta in categorie: - RON  
Rezultate pe pagina: 
Imagine
Informatii produs
 Delock Cable USB Type-C - HDMI
Cablu Delock Cable USB Type-C - HDMI
Tip cablu: USB type C - HDMI
Primul set de conectori: 1 x USB 2.0 type C male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 1 m
199.00 RON
la comanda
 Qoltec Fiber Optic SC/APC - SC/APC G652D 160m
Cablu Qoltec Fiber Optic SC/APC - SC/APC G652D 160m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x SC/APC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC/APC Duplex
Lungime: 160 m
199.00 RON
la comanda
 LogiLink HDMI to Ypbpr and Audio Cable
Cablu LogiLink HDMI to Ypbpr and Audio Cable
Tip cablu: HDMI - YPbPr
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x YPbPr + 3.5mm Jack male
Lungime: 2 m
202.00 RON
la comanda
 LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 50m
Cablu LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 50m
Tip cablu: S/FTP cat. 6A - patchcord
Rata de transfer: 10 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 50 m
203.00 RON
pe stocul furnizorului
 LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 50m
Cablu LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 50m
Tip cablu: S/FTP cat. 6A - patchcord
Rata de transfer: 10 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 50 m
203.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Docking Station SATA HDD > USB 3.0
Cablu Delock Docking Station SATA HDD > USB 3.0
Tip cablu: Adapter USB - SATA
Rata de transfer: 5 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x USB 3.0 type A male
Al doilea set de conectori: 1 x SATA 22 pin male
207.00 RON
pe stocul furnizorului
 LogiLink HDMI to VGA and Audio Cable
Cablu LogiLink HDMI to VGA and Audio Cable
Tip cablu: HDMI - VGA
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x VGA + 3.5mm Jack male
Lungime: 2 m
208.00 RON
la comanda
 Delock HDMI to VGA Adapter with Audio
Cablu Delock HDMI to VGA Adapter with Audio
Tip cablu: Adaptor HDMI - VGA
Primul set de conectori: 1 x HDMI 19 pin female
Al doilea set de conectori: 1 x VGA 15 pin male
208.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Cable USB Type-C - HDMI
Cablu Delock Cable USB Type-C - HDMI
Tip cablu: USB type C - HDMI
Primul set de conectori: 1 x USB 2.0 type C male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 2 m
213.00 RON
pe stocul furnizorului
 Apple Thunderbolt Cable (0.5 m)
Cablu Apple Thunderbolt Cable (0.5 m)
Tip cablu: Thunderbolt
Primul set de conectori: 1 x Thunderbolt male
Al doilea set de conectori: 1 x Thunderbolt male
Lungime: 0.5 m
214.00 RON
la comanda
 Delock Cable USB Type-C - HDMI
Cablu Delock Cable USB Type-C - HDMI
Tip cablu: USB type C - HDMI
Primul set de conectori: 1 x USB 2.0 type C male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 1 m
215.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Converter USB 3.0 to SATA 6 Gb/s
Cablu Delock Converter USB 3.0 to SATA 6 Gb/s
Tip cablu: Adapter USB - SATA
Rata de transfer: 5 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x USB 3.0 type A male
Al doilea set de conectori: 1 x SATA 22 pin male
216.00 RON
pe stocul furnizorului
 Qoltec Fiber Optic SC/APC - SC/APC G652D 180m
Cablu Qoltec Fiber Optic SC/APC - SC/APC G652D 180m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x SC/APC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC/APC Duplex
Lungime: 180 m
219.00 RON
la comanda
 Delock VGA to HDMI Adapter with Audio
Cablu Delock VGA to HDMI Adapter with Audio
Tip cablu: Adaptor VGA - HDMI
Primul set de conectori: 1 x VGA 15 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x HDMI-A 19 pin female
Lungime: 0.25 m
223.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Converter USB 2.0 > SATA 22 pin / 16 pin / 13 pin
Cablu Delock Converter USB 2.0 > SATA 22 pin / 16 pin / 13 pin
Tip cablu: Adapter USB - SATA
Primul set de conectori: 1 x USB 2.0 type A male
Al doilea set de conectori: 1 x SATA 22 pin / 16 pin / 13 pin male
227.00 RON
la comanda
 Assmann AK-330118-100-S
Cablu Assmann AK-330118-100-S
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 10 m
228.00 RON
pe stocul furnizorului
 Digitus Cat.5e U/UTP 100m
Cablu Digitus Cat.5e U/UTP 100m
Tip cablu: U/UTP cat. 5e - patchcord
Primul set de conectori: fara
Al doilea set de conectori: fara
Lungime: 100 m
229.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Cable High Speed HDMI with Ethernet
Cablu Delock Cable High Speed HDMI with Ethernet
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 15 m
232.00 RON
la comanda
 Delock Cable USB 2.0 Extension, active 20 m
Cablu Delock Cable USB 2.0 Extension, active 20 m
Tip cablu: Prelungitor USB 2.0
Rata de transfer: 480 Mb/s
Primul set de conectori: 1 x USB 2.0 type A male
Al doilea set de conectori: 1 x USB 2.0 type A female
Lungime: 20 m
234.00 RON
la comanda
 LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PUR 40m
Cablu LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PUR 40m
Tip cablu: S/FTP cat. 6A - patchcord
Rata de transfer: 10 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 40 m
239.00 RON
la comanda

magazin online de calculatoare magazin online,componente magazin online,arad magazin online,second hand magazin online,secondhand magazin online,Cabluri magazin online,Cablu magazin online,Producator magazin online,Model magazin online,Cod magazin online,Tip cablu magazin online,Rata de transfer magazin online,Primul set de conectori magazin online,Al doilea set de conectori magazin online,Lungime magazin online,Culoare magazin online,Caracteristici speciale magazin online,Altele magazin online,Web

» Info center    

 
dataspotcomputers
yahoo

dataspotservice
yahoo

» Continutul cosului
Nu aveti produse in cos.
Click pe
» Comentarii produse

0 comentarii
» Newsletter

Profita de cele mai bune oferte! Aboneaza-te la newsletterul dataSPOT!