» Categorii

Calculatoare    Calculatoare dataSPOT    Calculatoare brand    Laptop       Docking Station       Privacy filter    Netbook    Tablete       Manusi       Stylus    Sisteme Second Hand
Componente    Carcase    Procesoare    Placi de baza    Memorii    Hard disk    SSD    Unitati optice    Placi video    Placi de sunet    TV Tuner    Coolere    Ventilatoare       Fan controllere       Filtre de praf    Surse    Adaptoare
Periferice    Monitoare LED & LCD       Suporti       Multiplicatoare    Imprimante    Copiatoare    Scannere    Tablete grafice    Tastaturi    Mouse    Mouse pad    Presenter    Boxe    Casti    Microfoane    Camere web    UPS    AVR    Invertoare    Rack-uri    Docking Station-uri    Floppy drive    Carduri memorie    Card reader    Memorii flash USB
Gaming    Gamepad    Joystick    Volane    Console jocuri
Retelistica    Routere    Access point    Placi de retea    Switch    Adaptoare PoE    Antene    Powerline    Print servere    Patch panel    Camere de supraveghere    NAS    Rack    Modem    Switch KVM    Hub    Prize UTP    Cleste sertizare    Punch down tool    Adaptoare Bluetooth
Electronice    Telefoane    Televizoare LED & LCD       Ochelari 3D    Playere MP3    Media player    DVD Player    Videoproiectoare    Aparate foto digitale    Camere video    Modulatoare FM    GPS    Camere de bord    Reportofoane    Calculatoare de birou    Testere
Consumabile    CD    DVD    Discuri Blu-ray    Carcase CD, DVD    Dischete    Baterii    Acumulatori    Cartuse    Riboane    Drum unit    Print head    Toner    Cerneluri    Hartie    Cartele telefonice    Paste termoconductoare    Consumabile de curatat
Accesorii    Cabluri    Prelungitoare    Alimentatoare    Incarcatoare    Genti    Huse    Skin    Becuri NOU*    Lampi    Folii de protectie
Software    Sisteme de operare    Antivirus    Aplicatii    Jocuri
» Producatori

» Filtre de cautare
Cauta in categorie: - RON  
Rezultate pe pagina: 
Imagine
Informatii produs
 Intellinet Fiber optic LC-ST duplex 2m
Cablu Intellinet Fiber optic LC-ST duplex 2m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x ST Duplex
Lungime: 2 m
65.00 RON
pe stocul furnizorului
 Intellinet Fiber optic LC-ST duplex 3m
Cablu Intellinet Fiber optic LC-ST duplex 3m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x ST Duplex
Lungime: 3 m
65.00 RON
la comanda
 D-Link DKVM-CB
Cablu D-Link DKVM-CB
Tip cablu: KVM
Primul set de conectori: 1 x D-sub HD15 male + 2 x PS/2 mini-DIN male
Al doilea set de conectori: 1 x D-sub HD15 male + 2 x PS/2 mini-DIN male
Lungime: 1.8 m
66.00 RON
la comanda
 Delock Cable USB 3.0-A > micro-B male
Cablu Delock Cable USB 3.0-A > micro-B male
Tip cablu: USB 3.0 - micro BM
Rata de transfer: 5 Gbit/s
Primul set de conectori: 1 x USB 3.0 type A male
Al doilea set de conectori: 1 x micro USB 3.0 type B male
Lungime: 1 m
66.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Adapter DVI-I male to DVI-I and VGA female
Cablu Delock Adapter DVI-I male to DVI-I and VGA female
Tip cablu: Adaptor DVI-I DVI-I / VGA
Primul set de conectori: 1 x DVI-I (Single Link) 24+5 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x DVI-I (Single Link) 24+5 pin female + 1 x VGA 15 pin female
Lungime: 0.1 m
66.00 RON
pe stocul furnizorului
 Manhattan 353274
Cablu Manhattan 353274
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 7.5 m
66.00 RON
la comanda
 Nexans LANmark 6A UTP Cat.6A 2m
Cablu Nexans LANmark 6A UTP Cat.6A 2m
Tip cablu: UTP cat. 6A - patchcord
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 2 m
66.00 RON
la comanda
 Nexans LANmark 6A UTP Cat.6A 2m
Cablu Nexans LANmark 6A UTP Cat.6A 2m
Tip cablu: UTP cat. 6A - patchcord
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 2 m
66.00 RON
la comanda
 ART KABHD OEM-35
Cablu ART KABHD OEM-35
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 10 m
67.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock High Speed HDMI with Ethernet
Cablu Delock High Speed HDMI with Ethernet
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 2 m
67.00 RON
pe stocul furnizorului
 Libox LB0050
Cablu Libox LB0050
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 10 m
67.00 RON
pe stocul furnizorului
 Intellinet Fiber optic LC-SC duplex 1m
Cablu Intellinet Fiber optic LC-SC duplex 1m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC Duplex
Lungime: 1 m
67.00 RON
pe stocul furnizorului
 Qoltec Fiber Optic LC/UPC - LC/UPC 10m
Cablu Qoltec Fiber Optic LC/UPC - LC/UPC 10m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC/UPC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC/UPC Duplex
Lungime: 10 m
67.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock 82308
Cablu Delock 82308
Tip cablu: Prelungitor USB 2.0 cu amplificare
Rata de transfer: 480 Mbit/s
Primul set de conectori: 1 x USB 2.0 type A male
Al doilea set de conectori: 1 x USB 2.0 type A female
Lungime: 5 m
68.00 RON
pe stoc
 Delock Adapter DVI25 male to DVI25 and HDMI female
Cablu Delock Adapter DVI25 male to DVI25 and HDMI female
Tip cablu: Adaptor DVI DVI / HDMI
Primul set de conectori: 1 x DVI-I 24+5 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x DVI-I 24+5 pin female + 1 x HDMI 19 pin female
Lungime: 0.2 m
68.00 RON
la comanda
 Delock Extension Cable USB 3.0 Type-A male > USB 3.0 Type-A female 2 m Premium
Cablu Delock Extension Cable USB 3.0 Type-A male > USB 3.0 Type-A female 2 m Premium
Tip cablu: Prelungitor USB 3.0
Rata de transfer: 5 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x USB 3.0 type A male
Al doilea set de conectori: 1 x USB 3.0 type A female
Lungime: 2 m
68.00 RON
pe stocul furnizorului
 Intellinet Fiber optic LC-LC duplex 1m
Cablu Intellinet Fiber optic LC-LC duplex 1m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC Duplex
Lungime: 1 m
68.00 RON
la comanda
 Intellinet Fiber optic ST-LC duplex 2m
Cablu Intellinet Fiber optic ST-LC duplex 2m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x ST Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC Duplex
Lungime: 2 m
68.00 RON
pe stocul furnizorului
 Intellinet Fiber optic SC-SC duplex 3m
Cablu Intellinet Fiber optic SC-SC duplex 3m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x SC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC Duplex
Lungime: 3 m
68.00 RON
la comanda
 Intellinet Fiber optic LC-LC duplex 2m
Cablu Intellinet Fiber optic LC-LC duplex 2m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC Duplex
Lungime: 2 m
68.00 RON
la comanda

magazin online de calculatoare magazin online,componente magazin online,arad magazin online,second hand magazin online,secondhand magazin online,Cabluri magazin online,Cablu magazin online,Producator magazin online,Model magazin online,Cod magazin online,Tip cablu magazin online,Rata de transfer magazin online,Primul set de conectori magazin online,Al doilea set de conectori magazin online,Lungime magazin online,Culoare magazin online,Caracteristici speciale magazin online,Altele magazin online,Web

» Info center    

 
dataspotcomputers
yahoo

dataspotservice
yahoo

» Continutul cosului
Nu aveti produse in cos.
Click pe
» Comentarii produse

0 comentarii
» Newsletter

Profita de cele mai bune oferte! Aboneaza-te la newsletterul dataSPOT!