» Categorii

Calculatoare    Calculatoare dataSPOT    Calculatoare brand    Laptop       Docking Station       Privacy filter    Netbook    Tablete       Manusi       Stylus    Sisteme Second Hand
Componente    Carcase    Procesoare    Placi de baza    Memorii    Hard disk    SSD    Unitati optice    Placi video    Placi de sunet    TV Tuner    Coolere    Ventilatoare       Fan controllere       Filtre de praf    Surse    Adaptoare
Periferice    Monitoare LED & LCD       Suporti       Multiplicatoare    Imprimante    Copiatoare    Scannere    Tablete grafice    Tastaturi    Mouse    Mouse pad    Presenter    Boxe    Casti    Microfoane    Camere web    UPS    AVR    Invertoare    Rack-uri    Docking Station-uri    Floppy drive    Carduri memorie    Card reader    Memorii flash USB
Gaming    Gamepad    Joystick    Volane    Console jocuri
Retelistica    Routere    Access point    Placi de retea    Switch    Adaptoare PoE    Antene    Powerline    Print servere    Patch panel    Camere de supraveghere    NAS    Rack    Modem    Switch KVM    Hub    Prize UTP    Cleste sertizare    Punch down tool    Adaptoare Bluetooth
Electronice    Telefoane    Televizoare LED & LCD       Ochelari 3D    Playere MP3    Media player    DVD Player    Videoproiectoare    Aparate foto digitale    Camere video    Modulatoare FM    GPS    Camere de bord    Reportofoane    Calculatoare de birou    Testere
Consumabile    CD    DVD    Discuri Blu-ray    Carcase CD, DVD    Dischete    Baterii    Acumulatori    Cartuse    Riboane    Drum unit    Print head    Toner    Cerneluri    Hartie    Cartele telefonice    Paste termoconductoare    Consumabile de curatat
Accesorii    Cabluri    Prelungitoare    Alimentatoare    Incarcatoare    Genti    Huse    Skin    Becuri NOU*    Lampi    Folii de protectie
Software    Sisteme de operare    Antivirus    Aplicatii    Jocuri
» Producatori

» Filtre de cautare
Cauta in categorie: - RON  
Rezultate pe pagina: 
Imagine
Informatii produs
 Nanoxia prelungitor ATX 24 pini 30 cm alb
Cablu Nanoxia prelungitor ATX 24 pini 30 cm alb
Tip cablu: prelungitor 24 pin ATX PSU
Primul set de conectori: 1 x 24 pin ATX PSU female
Al doilea set de conectori: 1 x 24 pin ATX PSU male
Lungime: 0.3 m
62.00 RON
la comanda
 Delock HDMI cable Micro-D male > DVI 24+1 male 2 m
Cablu Delock HDMI cable Micro-D male > DVI 24+1 male 2 m
Tip cablu: Adaptor DVI - micro HDMI-D
Rata de transfer: 5.1 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x DVI-D (Dual Link) 24+1 male
Al doilea set de conectori: 1 x micro HDMI-D 19 pin male
Lungime: 2 m
62.00 RON
la comanda
 Natec NKA-0556
Cablu Natec NKA-0556
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 1.8 m
62.00 RON
la comanda
 Natec NKA-0557
Cablu Natec NKA-0557
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 1.8 m
62.00 RON
pe stocul furnizorului
 Sandberg HDMI 2.0 19M-19M
Cablu Sandberg HDMI 2.0 19M-19M
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 3 m
62.00 RON
la comanda
 Intellinet Fiber optic SC-SC duplex 1m
Cablu Intellinet Fiber optic SC-SC duplex 1m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x SC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC Duplex
Lungime: 1 m
62.00 RON
la comanda
 Intellinet Fiber optic ST-LC duplex 1m
Cablu Intellinet Fiber optic ST-LC duplex 1m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x ST Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC Duplex
Lungime: 1 m
62.00 RON
pe stocul furnizorului
 TP-Link TL-ANT24PT3
Cablu TP-Link TL-ANT24PT3
Tip cablu: Pigtail Cable
Primul set de conectori: 1 x N male
Al doilea set de conectori: 1 x RP-SMA female
Lungime: 3 m
63.00 RON
la comanda
 Gembird CC-PPVGA-15M-B
Cablu Gembird CC-PPVGA-15M-B
Tip cablu: monitor VGA
Primul set de conectori: 1 x D-sub HD15 male
Al doilea set de conectori: 1 x D-sub HD15 male
Lungime: 15 m
63.00 RON
pe stoc
 Delock Adapter HDMI male to 2x HDMI female
Cablu Delock Adapter HDMI male to 2x HDMI female
Tip cablu: Splitter HDMI
Primul set de conectori: 1 x HDMI 19 pin male
Al doilea set de conectori: 2 x HDMI 19 pin female
Lungime: 0.2 m
63.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock SAS SFF-8484 > 4 x SATA 7 pin 50 cm
Cablu Delock SAS SFF-8484 > 4 x SATA 7 pin 50 cm
Tip cablu: SAS - Serial ATA
Primul set de conectori: 1 x SAS SFF-8484
Al doilea set de conectori: 4 x SATA 7 Pin
Lungime: 0.5 m
63.00 RON
pe stoc
 Delock High Speed HDMI with Ethernet
Cablu Delock High Speed HDMI with Ethernet
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 1.5 m
63.00 RON
pe stocul furnizorului
 Intellinet Fiber optic SC-SC duplex 2m
Cablu Intellinet Fiber optic SC-SC duplex 2m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x SC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC Duplex
Lungime: 2 m
63.00 RON
la comanda
 Intellinet Fiber optic LC-SC duplex 3m
Cablu Intellinet Fiber optic LC-SC duplex 3m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC Duplex
Lungime: 3 m
63.00 RON
la comanda
 Gembird CC-HDMI-DVI-10MC
Cablu Gembird CC-HDMI-DVI-10MC
Tip cablu: HDMI - DVI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 18+1 pin DVI-D single link male
Lungime: 10 m
64.00 RON
pe stocul furnizorului
 Manhattan 151498
Cablu Manhattan 151498
Tip cablu: micro USB - HDMI
Primul set de conectori: 1 x micro USB 2.0 type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
64.00 RON
pe stocul furnizorului
 Manhattan 151511
Cablu Manhattan 151511
Tip cablu: micro USB - HDMI
Primul set de conectori: 1 x micro USB 2.0 type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
64.00 RON
pe stocul furnizorului
 ednet 84488
Cablu ednet 84488
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type C male
Lungime: 2 m
64.00 RON
la comanda
 Orico HVIP-50
Cablu Orico HVIP-50
Tip cablu: DVI-D - HDMI
Primul set de conectori: 1 x 18+1 pin DVI-D Dual Link male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 5 m
64.00 RON
la comanda
 Gembird A-HDMI-VGA-03-6
Cablu Gembird A-HDMI-VGA-03-6
Tip cablu: HDMI - D-sub
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x D-sub HD15 male
Lungime: 1.8 m
64.00 RON
pe stocul furnizorului

magazin online de calculatoare magazin online,componente magazin online,arad magazin online,second hand magazin online,secondhand magazin online,Cabluri magazin online,Cablu magazin online,Producator magazin online,Model magazin online,Cod magazin online,Tip cablu magazin online,Rata de transfer magazin online,Primul set de conectori magazin online,Al doilea set de conectori magazin online,Lungime magazin online,Culoare magazin online,Caracteristici speciale magazin online,Altele magazin online,Web

» Info center    

 
dataspotcomputers
yahoo

dataspotservice
yahoo

» Continutul cosului
Nu aveti produse in cos.
Click pe
» Comentarii produse

0 comentarii
» Newsletter

Profita de cele mai bune oferte! Aboneaza-te la newsletterul dataSPOT!