» Categorii

Calculatoare    Calculatoare dataSPOT    Calculatoare brand    Laptop-uri       Docking Station       Privacy filter    Netbook-uri    Tablete       Manusi       Stylus    Sisteme Second Hand
Componente    Carcase    Procesoare    Placi de baza    Memorii    Hard disk-uri    SSD-uri    Unitati optice    Placi video    Placi de sunet    TV Tuner    Coolere    Ventilatoare       Fan controllere       Filtre de praf    Surse    Adaptoare
Periferice    Monitoare LED & LCD       Suporti       Multiplicatoare    Imprimante    Copiatoare    Scannere    Tablete grafice    Tastaturi    Mouse    Mouse pad-uri    Presenter    Boxe    Casti    Microfoane    Camere web    UPS-uri    AVR-uri    Invertoare    Rack-uri    Docking Station-uri    Floppy drive-uri    Carduri memorie    Card reader    Memorii flash USB
Gaming    Gamepad-uri    Joystick-uri    Volane    Console jocuri
Retelistica    Routere    Access point-uri    Placi de retea    Switch-uri    Adaptoare PoE    Antene    Powerline    Print servere    Patch panel    Camere de supraveghere    NAS    Rack    Modem-uri    Switch-uri KVM    Hub-uri    Prize UTP    Cleste sertizare    Punch down tool    Adaptoare Bluetooth
Electronice    Telefoane    Televizoare LED & LCD       Ochelari 3D    Playere MP3    Media player    DVD Player    Videoproiectoare    Aparate foto digitale    Camere video    Modulatoare FM    GPS-uri    Camere de bord    Reportofoane    Calculatoare de birou    Testere
Consumabile    CD-uri    DVD-uri    Discuri Blu-ray    Carcase CD, DVD    Dischete    Baterii    Acumulatori    Cartuse    Riboane    Drum unit    Print head    Toner    Cerneluri    Hartie    Cartele telefonice    Paste termoconductoare    Consumabile de curatat
Accesorii    Cabluri    Prelungitoare    Alimentatoare    Incarcatoare    Genti    Huse    Skin-uri    Becuri NOU*    Lampi    Folii de protectie
Software    Sisteme de operare    Antivirus    Aplicatii    Jocuri
» Producatori

» Filtre de cautare
Cauta in categorie: - RON  
Rezultate pe pagina: 
Imagine
Informatii produs
 Delock Cable SVGA 3m male-male
Cablu Delock Cable SVGA 3m male-male
Tip cablu: VGA
Primul set de conectori: 1 x VGA 15 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x VGA 15 pin male
Lungime: 3 m
48.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Cable FireWire 9 pin male > 6 pin male 3 m
Cablu Delock Cable FireWire 9 pin male > 6 pin male 3 m
Tip cablu: Adaptor FireWire 9 pin 6 pin
Rata de transfer: 400 Mb/s
Primul set de conectori: 1 x FireWire 1394B 9 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x FireWire 1394A 6 pin male
Lungime: 3 m
48.00 RON
la comanda
 Delock Cable Mini Displayport 1.2 male > Displayport male 4K 1.0 m
Cablu Delock Cable Mini Displayport 1.2 male > Displayport male 4K 1.0 m
Tip cablu: Adaptor mini DisplayPort DisplayPort
Rata de transfer: 21.6 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x mini DisplayPort 20 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x DisplayPort 20 pin male
Lungime: 1 m
48.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Cable High Speed HDMI with Ethernet  HDMI A male > HDMI A male 4K 5 m
Cablu Delock Cable High Speed HDMI with Ethernet HDMI A male > HDMI A male 4K 5 m
Tip cablu: HDMI
Rata de transfer: 10.2 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x HDMI-A 19 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x HDMI-A 19 pin male
Lungime: 5 m
48.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock High Speed HDMI with Ethernet
Cablu Delock High Speed HDMI with Ethernet
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 1.5 m
48.00 RON
pe stocul furnizorului
 Sandberg HDMI 2.0 19M-19M
Cablu Sandberg HDMI 2.0 19M-19M
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 1 m
48.00 RON
pe stocul furnizorului
 Serioux SRXC-X1.5M01
Cablu Serioux SRXC-X1.5M01
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 1.5 m
48.00 RON
pe stocul furnizorului
 AMP Patch Cable Cat.5e U/UTP 10m
Cablu AMP Patch Cable Cat.5e U/UTP 10m
Tip cablu: U/UTP cat. 5e - patchcord
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 10 m
48.00 RON
la comanda
 AMP Patch Cable Cat.5e F/UTP 5m
Cablu AMP Patch Cable Cat.5e F/UTP 5m
Tip cablu: F/UTP cat. 5e - patchcord
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 5 m
48.00 RON
la comanda
 Digitalbox START.LAN cat.6a SFTP 10m
Cablu Digitalbox START.LAN cat.6a SFTP 10m
Tip cablu: SFTP cat. 6a - patchcord
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 10 m
48.00 RON
pe stocul furnizorului
 Digitalbox START.LAN cat.6a SFTP 10m
Cablu Digitalbox START.LAN cat.6a SFTP 10m
Tip cablu: SFTP cat. 6a - patchcord
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 10 m
48.00 RON
la comanda
 Digitus Premium Cat.6 UTP 15m
Cablu Digitus Premium Cat.6 UTP 15m
Tip cablu: U/UTP cat. 6 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 15 m
48.00 RON
pe stocul furnizorului
 Equip Fibre Optic LC-LC MM 3m
Cablu Equip Fibre Optic LC-LC MM 3m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Rata de transfer: 10 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC Duplex
Lungime: 3 m
48.00 RON
pe stocul furnizorului
 Qoltec Fiber Optic SC/UPC - LC/UPC 5m
Cablu Qoltec Fiber Optic SC/UPC - LC/UPC 5m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x SC/UPC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC/UPC Duplex
Lungime: 5 m
48.00 RON
pe stocul furnizorului
 Gembird CFO-LCST-OM2-5M
Cablu Gembird CFO-LCST-OM2-5M
Tip cablu: optic duplex multimod
Primul set de conectori: 2 x LC
Al doilea set de conectori: 2 x ST
Lungime: 5 m
49.00 RON
la comanda
 Tecnoware FCASCHIECP
Cablu Tecnoware FCASCHIECP
Tip cablu: alimentare
Primul set de conectori: 1 x Schuko
Al doilea set de conectori: 1 x IEC320-C19
Lungime: 1.8 m
49.00 RON
la comanda
 Delock Cable High Speed HDMI with Ethernet
Cablu Delock Cable High Speed HDMI with Ethernet
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 2 m
49.00 RON
la comanda
 Gembird CC-DP-HDMI-3M
Cablu Gembird CC-DP-HDMI-3M
Tip cablu: DisplayPort - HDMI
Primul set de conectori: 1 x 20 pin DisplayPort male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 3 m
49.00 RON
pe stocul furnizorului
 ART KABH AL-01-3
Cablu ART KABH AL-01-3
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 3 m
49.00 RON
pe stocul furnizorului
 ART KABHD OEM-34
Cablu ART KABHD OEM-34
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 7.5 m
49.00 RON
pe stocul furnizorului

magazin online de calculatoare magazin online,componente magazin online,arad magazin online,second hand magazin online,secondhand magazin online,Cabluri magazin online,Cablu magazin online,Producator magazin online,Model magazin online,Cod magazin online,Tip cablu magazin online,Rata de transfer magazin online,Primul set de conectori magazin online,Al doilea set de conectori magazin online,Lungime magazin online,Culoare magazin online,Caracteristici speciale magazin online,Altele magazin online,Web

» Info center    

 
dataspotcomputers
yahoo

dataspotservice
yahoo

» Continutul cosului
Nu aveti produse in cos.
Click pe
» Comentarii produse

0 comentarii
» Newsletter

Profita de cele mai bune oferte! Aboneaza-te la newsletterul dataSPOT!