» Categorii

Calculatoare    Calculatoare dataSPOT    Calculatoare brand    Laptop-uri       Docking Station       Privacy filter    Netbook-uri    Tablete       Manusi       Stylus    Sisteme Second Hand
Componente    Carcase    Procesoare    Placi de baza    Memorii    Hard disk-uri    SSD-uri    Unitati optice    Placi video    Placi de sunet    TV Tuner    Coolere    Ventilatoare       Fan controllere       Filtre de praf    Surse    Adaptoare
Periferice    Monitoare LED & LCD       Suporti       Multiplicatoare    Imprimante    Copiatoare    Scannere    Tablete grafice    Tastaturi    Mouse    Mouse pad-uri    Presenter    Boxe    Casti    Microfoane    Camere web    UPS-uri    AVR-uri    Invertoare    Rack-uri    Docking Station-uri    Floppy drive-uri    Carduri memorie    Card reader    Memorii flash USB
Gaming    Gamepad-uri    Joystick-uri    Volane    Console jocuri
Retelistica    Routere    Access point-uri    Placi de retea    Switch-uri    Adaptoare PoE    Antene    Powerline    Print servere    Patch panel    Camere de supraveghere    NAS    Rack    Modem-uri    Switch-uri KVM    Hub-uri    Prize UTP    Cleste sertizare    Punch down tool    Adaptoare Bluetooth
Electronice    Telefoane    Televizoare LED & LCD       Ochelari 3D    Playere MP3    Media player    DVD Player    Videoproiectoare    Aparate foto digitale    Camere video    Modulatoare FM    GPS-uri    Camere de bord    Reportofoane    Calculatoare de birou    Testere
Consumabile    CD-uri    DVD-uri    Discuri Blu-ray    Carcase CD, DVD    Dischete    Baterii    Acumulatori    Cartuse    Riboane    Drum unit    Print head    Toner    Cerneluri    Hartie    Cartele telefonice    Paste termoconductoare    Consumabile de curatat
Accesorii    Cabluri    Prelungitoare    Alimentatoare    Incarcatoare    Genti    Huse    Skin-uri    Becuri NOU*    Lampi    Folii de protectie
Software    Sisteme de operare    Antivirus    Aplicatii    Jocuri
» Producatori

» Filtre de cautare
Cauta in categorie: - RON  
Rezultate pe pagina: 
Imagine
Informatii produs
 Qoltec Fiber Optic SC/APC - SC/APC G652D 1m
Cablu Qoltec Fiber Optic SC/APC - SC/APC G652D 1m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x SC/APC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC/APC Duplex
Lungime: 1 m
36.00 RON
pe stocul furnizorului
 Qoltec Fiber Optic SC/APC - SC/APC G652D 5m
Cablu Qoltec Fiber Optic SC/APC - SC/APC G652D 5m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x SC/APC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC/APC Duplex
Lungime: 5 m
36.00 RON
pe stocul furnizorului
 Qoltec Fiber Optic LC/APC - LC/APC G652D 3m
Cablu Qoltec Fiber Optic LC/APC - LC/APC G652D 3m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC/APC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC/APC Duplex
Lungime: 3 m
36.00 RON
la comanda
 Qoltec Fiber Optic SC/UPC - LC/UPC G652D 2m
Cablu Qoltec Fiber Optic SC/UPC - LC/UPC G652D 2m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x SC/UPC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC/UPC Duplex
Lungime: 2 m
36.00 RON
pe stocul furnizorului
 Qoltec Fiber Optic SC/APC - LC/APC G652D 2m
Cablu Qoltec Fiber Optic SC/APC - LC/APC G652D 2m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x SC/APC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC/APC Duplex
Lungime: 2 m
36.00 RON
pe stocul furnizorului
 Qoltec Fiber Optic SC/UPC - FC/UPC G652D 5m
Cablu Qoltec Fiber Optic SC/UPC - FC/UPC G652D 5m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x SC/UPC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x FC/UPC Duplex
Lungime: 5 m
36.00 RON
la comanda
 Qoltec Fiber Optic LC/UPC - FC/UPC 3m
Cablu Qoltec Fiber Optic LC/UPC - FC/UPC 3m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC/UPC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x FC/UPC Duplex
Lungime: 3 m
36.00 RON
la comanda
 Qoltec Fiber Optic LC/UPC - ST/UPC G652D 5m
Cablu Qoltec Fiber Optic LC/UPC - ST/UPC G652D 5m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC/UPC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x ST/UPC Duplex
Lungime: 5 m
36.00 RON
pe stocul furnizorului
 Qoltec Fiber Optic LC/UPC - ST/UPC 2m
Cablu Qoltec Fiber Optic LC/UPC - ST/UPC 2m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC/UPC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x ST/UPC Duplex
Lungime: 2 m
36.00 RON
pe stocul furnizorului
 Qoltec Fiber Optic SC/APC - SC/UPC G652D 20m
Cablu Qoltec Fiber Optic SC/APC - SC/UPC G652D 20m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x SC/APC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC/UPC Simplex
Lungime: 20 m
36.00 RON
pe stocul furnizorului
 Qoltec Fiber Optic SC/UPC - SC/UPC 1m
Cablu Qoltec Fiber Optic SC/UPC - SC/UPC 1m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x SC/UPC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC/UPC Duplex
Lungime: 1 m
36.00 RON
pe stocul furnizorului
 LogiLink Adapter USB to Parallel
Cablu LogiLink Adapter USB to Parallel
Tip cablu: USB - Paralel
Rata de transfer: 12 Mbit/s
Primul set de conectori: 1 x USB 1.0 type A male
Al doilea set de conectori: 1 x DB-25 paralel female
Lungime: 1.5 m
37.00 RON
pe stocul furnizorului
 4World HDMI cable High Speed with Ethernet (v1.4)
Cablu 4World HDMI cable High Speed with Ethernet (v1.4)
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 7.5 m
37.00 RON
pe stocul furnizorului
 ATEN 2L-7D02H
Cablu ATEN 2L-7D02H
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 1.8 m
37.00 RON
la comanda
 iBOX ITVFHD04
Cablu iBOX ITVFHD04
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 1.5 m
37.00 RON
pe stocul furnizorului
 Qoltec 27603
Cablu Qoltec 27603
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 5 m
37.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Adapter HDMI male > DVI 24+1 female 20 cm
Cablu Delock Adapter HDMI male > DVI 24+1 female 20 cm
Tip cablu: Adaptor HDMI DVI
Primul set de conectori: 1 x HDMI 19 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x DVI 24+1 pin female
Lungime: 0.2 m
37.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Extension cable USB 3.0 A-A 15 cm male / female
Cablu Delock Extension cable USB 3.0 A-A 15 cm male / female
Tip cablu: Prelungitor USB 3.0
Rata de transfer: 5 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x USB 3.0 type A male
Al doilea set de conectori: 1 x USB 3.0 type A female
Lungime: 0.15 m
37.00 RON
pe stoc
 Delock Cable Serial Null modem 9 pin female > 9 pin female 5 m
Cablu Delock Cable Serial Null modem 9 pin female > 9 pin female 5 m
Tip cablu: Null modem Sub-D9
Primul set de conectori: 1 x Null modem Sub-D9 pin female
Al doilea set de conectori: 1 x Null modem Sub-D9 pin female
Lungime: 5 m
37.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Cable EASY-USB 2.0 Type-A male > EASY-USB 2.0 Type Micro-B male white 2 m
Cablu Delock Cable EASY-USB 2.0 Type-A male > EASY-USB 2.0 Type Micro-B male white 2 m
Tip cablu: Adaptor USB micro USB type B
Primul set de conectori: 1 x USB 2.0 type A male
Al doilea set de conectori: 1 x micro USB 2.0 type B male
Lungime: 2 m
37.00 RON
pe stocul furnizorului

magazin online de calculatoare magazin online,componente magazin online,arad magazin online,second hand magazin online,secondhand magazin online,Cabluri magazin online,Cablu magazin online,Producator magazin online,Model magazin online,Cod magazin online,Tip cablu magazin online,Rata de transfer magazin online,Primul set de conectori magazin online,Al doilea set de conectori magazin online,Lungime magazin online,Culoare magazin online,Caracteristici speciale magazin online,Altele magazin online,Web

» Info center    

 
dataspotcomputers
yahoo

dataspotservice
yahoo

» Continutul cosului
Nu aveti produse in cos.
Click pe
» Comentarii produse

0 comentarii
» Newsletter

Profita de cele mai bune oferte! Aboneaza-te la newsletterul dataSPOT!