» Categorii

Calculatoare    Calculatoare dataSPOT    Calculatoare brand    Laptop       Docking Station       Privacy filter    Netbook    Tablete       Manusi       Stylus    Sisteme Second Hand
Componente    Carcase    Procesoare    Placi de baza    Memorii    Hard disk    SSD    Unitati optice    Placi video    Placi de sunet    TV Tuner    Coolere    Ventilatoare       Fan controllere       Filtre de praf    Surse    Adaptoare
Periferice    Monitoare LED & LCD       Suporti       Multiplicatoare    Imprimante    Copiatoare    Scannere    Tablete grafice    Tastaturi    Mouse    Mouse pad    Presenter    Boxe    Casti    Microfoane    Camere web    UPS    AVR    Invertoare    Rack-uri    Docking Station-uri    Floppy drive    Carduri memorie    Card reader    Memorii flash USB
Gaming    Gamepad    Joystick    Volane    Console jocuri
Retelistica    Routere    Access point    Placi de retea    Switch    Adaptoare PoE    Antene    Powerline    Print servere    Patch panel    Camere de supraveghere    NAS    Rack    Modem    Switch KVM    Hub    Prize UTP    Cleste sertizare    Punch down tool    Adaptoare Bluetooth
Electronice    Telefoane    Televizoare LED & LCD       Ochelari 3D    Playere MP3    Media player    DVD Player    Videoproiectoare    Aparate foto digitale    Camere video    Modulatoare FM    GPS    Camere de bord    Reportofoane    Calculatoare de birou    Testere
Consumabile    CD    DVD    Discuri Blu-ray    Carcase CD, DVD    Dischete    Baterii    Acumulatori    Cartuse    Riboane    Drum unit    Print head    Toner    Cerneluri    Hartie    Cartele telefonice    Paste termoconductoare    Consumabile de curatat
Accesorii    Cabluri    Prelungitoare    Alimentatoare    Incarcatoare    Genti    Huse    Skin    Becuri NOU*    Lampi    Folii de protectie
Software    Sisteme de operare    Antivirus    Aplicatii    Jocuri
» Producatori

» Filtre de cautare
Cauta in categorie: - RON  
Rezultate pe pagina: 
Imagine
Informatii produs
 Delock Cable Serial RS-232 Sub-D9 male > RS-232 Sub-D9 female 5 m extension
Cablu Delock Cable Serial RS-232 Sub-D9 male > RS-232 Sub-D9 female 5 m extension
Tip cablu: Prelungitor RS-232 Sub-D9
Primul set de conectori: 1 x RS-232 SUB-D 9 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x RS-232 SUB-D 9 pin female
Lungime: 5 m
42.00 RON
la comanda
 Digitus Fiber Optic SC / SC 2m OM3
Cablu Digitus Fiber Optic SC / SC 2m OM3
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x SC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC Duplex
Lungime: 2 m
42.00 RON
pe stocul furnizorului
 Digitus Fiber Optic LC / LC 5m
Cablu Digitus Fiber Optic LC / LC 5m
Tip cablu: 50/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x LC Duplex
Lungime: 5 m
42.00 RON
pe stocul furnizorului
 Digitus Fiber Optic SM 9/125 SC / SC 3m
Cablu Digitus Fiber Optic SM 9/125 SC / SC 3m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x SC Duplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC Duplex
Lungime: 3 m
42.00 RON
pe stocul furnizorului
 LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 7.5m
Cablu LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 7.5m
Tip cablu: S/FTP cat. 6A - patchcord
Rata de transfer: 10 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 7.5 m
42.00 RON
pe stocul furnizorului
 LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 7.5m
Cablu LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 7.5m
Tip cablu: S/FTP cat. 6A - patchcord
Rata de transfer: 10 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 7.5 m
42.00 RON
la comanda
 LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 7.5m
Cablu LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 7.5m
Tip cablu: S/FTP cat. 6A - patchcord
Rata de transfer: 10 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 7.5 m
42.00 RON
pe stocul furnizorului
 LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 7.5m
Cablu LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 7.5m
Tip cablu: S/FTP cat. 6A - patchcord
Rata de transfer: 10 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 7.5 m
42.00 RON
pe stocul furnizorului
 LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 7.5m
Cablu LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 7.5m
Tip cablu: S/FTP cat. 6A - patchcord
Rata de transfer: 10 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 7.5 m
42.00 RON
pe stocul furnizorului
 LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 7.5m
Cablu LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 7.5m
Tip cablu: S/FTP cat. 6A - patchcord
Rata de transfer: 10 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 7.5 m
42.00 RON
pe stocul furnizorului
 LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 7.5m
Cablu LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 7.5m
Tip cablu: S/FTP cat. 6A - patchcord
Rata de transfer: 10 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 7.5 m
42.00 RON
la comanda
 LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 7.5m
Cablu LogiLink Patchcord S/FTP Cat.6A PIMF PrimeLine 7.5m
Tip cablu: S/FTP cat. 6A - patchcord
Rata de transfer: 10 Gb/s
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 7.5 m
42.00 RON
la comanda
 Netrack Snagless Boot Cable FTP Cat.5E 20m
Cablu Netrack Snagless Boot Cable FTP Cat.5E 20m
Tip cablu: FTP cat. 5E - patchcord
Primul set de conectori: 1 x RJ-45 male
Al doilea set de conectori: 1 x RJ-45 male
Lungime: 20 m
42.00 RON
pe stocul furnizorului
 Qoltec Fiber Optic LC/UPC - SC/APC G652D 25m
Cablu Qoltec Fiber Optic LC/UPC - SC/APC G652D 25m
Tip cablu: 9/125 - patchcord
Primul set de conectori: 1 x LC/UPC Simplex
Al doilea set de conectori: 1 x SC/APC Simplex
Lungime: 25 m
42.00 RON
la comanda
 Nanoxia prelungitor PCIE 8 pini 30 cm alb
Cablu Nanoxia prelungitor PCIE 8 pini 30 cm alb
Tip cablu: prelungitor PCIe
Primul set de conectori: 1 x 8 pin PCIe male
Al doilea set de conectori: 1 x 8 pin PCIe female
Lungime: 0.3 m
43.00 RON
la comanda
 Delock Cable USB3.0 A > Micro USB3.0
Cablu Delock Cable USB3.0 A > Micro USB3.0
Tip cablu: USB 3.0 - micro USB
Rata de transfer: 5 Gbit/s
Primul set de conectori: 1 x USB 3.0 type A male
Al doilea set de conectori: 1 x micro USB 3.0 type B male
Lungime: 1 m
43.00 RON
la comanda
 Orico HCMP-1430
Cablu Orico HCMP-1430
Tip cablu: HDMI
Primul set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Al doilea set de conectori: 1 x 19 pin HDMI type A male
Lungime: 3 m
43.00 RON
la comanda
 Delock Cable FireWire 9 pin male > 6 pin male 2 m
Cablu Delock Cable FireWire 9 pin male > 6 pin male 2 m
Tip cablu: Adaptor FireWire 9 pin - 6 pin
Rata de transfer: 400 Mb/s
Primul set de conectori: 1 x FireWire 1394B 9 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x FireWire 1394A 6 pin male
Lungime: 2 m
43.00 RON
la comanda
 Delock Cable DVI 12+5 male > VGA male 2 m
Cablu Delock Cable DVI 12+5 male > VGA male 2 m
Tip cablu: Adaptor DVI - VGA
Primul set de conectori: 1 x DVI 12+5 male
Al doilea set de conectori: 1 x VGA 15 pin male
Lungime: 2 m
43.00 RON
pe stocul furnizorului
 Delock Cable MHL 3.0 male > High Speed HDMI-A male 4K 1 m
Cablu Delock Cable MHL 3.0 male > High Speed HDMI-A male 4K 1 m
Tip cablu: Adaptor HDMI - MHL 3.0
Primul set de conectori: 1 x HDMI-A 19 pin male
Al doilea set de conectori: 1 x MHL micro USB 3.0 type B 5 pin male
Lungime: 1 m
43.00 RON
la comanda

magazin online de calculatoare magazin online,componente magazin online,arad magazin online,second hand magazin online,secondhand magazin online,Cabluri magazin online,Cablu magazin online,Producator magazin online,Model magazin online,Cod magazin online,Tip cablu magazin online,Rata de transfer magazin online,Primul set de conectori magazin online,Al doilea set de conectori magazin online,Lungime magazin online,Culoare magazin online,Caracteristici speciale magazin online,Altele magazin online,Web

» Info center    

 
dataspotcomputers
yahoo

dataspotservice
yahoo

» Continutul cosului
Nu aveti produse in cos.
Click pe
» Comentarii produse

0 comentarii
» Newsletter

Profita de cele mai bune oferte! Aboneaza-te la newsletterul dataSPOT!